PAYLAŞ

Geçtiğimiz gün ortaya çıkan bir görsel kafaları karıştırdı. Apple, iPhone 7 için Jet White isimli parlak beyaz bir renk üzerinde çalışıyor olabilir. İşte detaylar.

Bildiğiniz gibi iPhone 7 ve iPhone 7 Plus 5 farklı renk seçeneğiyle satışa sunulmuştu. Bu renkler arasında, black (siyah), silver (gümüş), gold (altın), rose gold (gül) ve jet black (simsiyah) bulunuyordu.

Bu 5 seçenek arasından özellikle “Jet Black” olarak adlandırılan parlak siyah renk bir hayli ilgi görmüştü. Tabi bu rengin göze hoş gelmesinin yanı sıra, en ufak bir temasta bile çizilmelere maruz kalması gibi dezavantajları da vardı.

Geçtiğimiz gün ortaya çıkan bir görsel, Apple’ın önümüzdeki dönemde Jet Black alternatifi olarak Jet White renginde iPhone 7’ler üreteceği iddialarını su yüzüne çıkardı.

Bu görsele aşağıdan göz atabilirsiniz.

Açıkçası, bu görseller çok da inandırıcı gelmiyor. Belki bunlar Çin üretimi bir iPhone çakması telefona ait görseller olabilir. Lakin Apple’ın şu aşamada iPhone 7 için yeni bir renk satışa sunması pek de olası gelmiyor.

Fakat şunu da belirtmek gerek. Olası bir Jet White rengi, mikro çizikleri Jet Black kadar belli etmeyeceğinden ötürü daha kullanışlı olabilirdi. iPhone 7 ile böyle bir rengin gelmesi pek olası görünmese de bir sonraki jenerasyonda Jet White rengini bekleyebiliriz.

BİR CEVAP BIRAK