PAYLAŞ

iPhone 7S için yeni bir görsel sızdırıldı. Çift kamera artık tüm iPhone modellerinde olacak! İşte detaylar.

Yeni bir iPhone hakkındaki söylentiler her zaman insanda merak uyandırır. 2017 yılında Apple, iPhone 7 için üçüncü bir model ya da yeni bir iPhone tanıtabilir.

Apple’a yakın kaynaklardan biri olan Japon Mac Otakara’nın iddiasına göre Apple 2017 yılında üçüncü bir model tanıtacak. İddialarını ismi belli olmayan Tayvanlı tedarikçilere dayandıran Mac Otakara, yeni gelecek modelin iPhone 7 ve iPhone 7 Plus ile benzer özelliklere sahip olacağını iddia ediyor. Bu yeni gelecek model iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’tan farklı olarak kamera  yatay değil dikey olacak. Telefonun isminin ise iPhone 7s olması bekleniyor.

iPhone İçin 5 İnç Ekran

Söylentilere göre yeni gelecek iPhone modelinin 5.8 inç’lik bir ekrana sahip olacak.

Apple‘ın 5 inçlik bir iPhone tanıtacağı yönündeki iddialar daha önce de mevcuttu. Geçtiğimiz Ekim ayında Nikkei, Apple’ın 5 inçlik bir model duyuracağını iddia etmişti. Farklı bir raporda ise 5.8 inçlik bir iPhone‘un geleceği söylenmişti.

Şu ana kadar bu söylentiler hakkında Apple bir açıklama yapmadı. Önümüzdeki sene iPhone onuncu senesini kutlayacak bu yüzden cam tasarımı, kablosuz şarj ve OLED ekran gibi özelliklerin Apple’ın, yeni amiral gemisinde görmemiz sürpriz olmaz.

BİR CEVAP BIRAK