PAYLAŞ

Apple’ın önümüzdeki yıl tanıtacağı iPhone 7s ve iPhone 8 ile ilgili önemli bir bilgi ortaya çıktı. İşte konu hakkındaki detaylar.

Bilindiği üzere uzun süredir Apple’ın yeni iPhone modeli üzerinde çalıştığına dair birçok haber yaptık. Bu haberler genel olarak iPhone 8 özellikleri ile ilgiliydi. Ayrıca Apple’ın 3 farklı iPhone 8 modeli satışa sunacağını ve bu modellerden sadece 1’inin OLED ekrana sahip olacağını da sizlerle paylaşmıştık.

Fakat geçtiğimiz gün Wall Street Journal ekibi bambaşka bir iddia ortaya attı. WSJ’nin sızdırdığı bilgilere göre, Apple önümüzdeki yıl iPhone 7s ve iPhone 8 modelini aynı anda satışa sunacak.

iPhone 8 Özellikleri ile iPhone 7s Özellikleri Arasında Fark Olacak

iPhone 7s özellikleri ve iPhone 8 özellikleri arasında ise önemli farklar bulunacak. WSJ’nin ulaştığı rapora göre, iPhone 7s özellik bakımından, iPhone 7’nin biraz güncellenmiş hali olacakken, iPhone 8’de ise önemli değişikliklere gidilecek.

iPhone 8’in OLED ekranla geleceği ve home tuşunun ekranla tümleşik hale getirileceği sızdırılan bilgiler arasında bulunuyor.

Ayrıca Apple’ın 100 milyona OLED ekran siparişi vermesi de, iPhone 8 özellikleri ile ilgili iddiaları doğrular nitelikte.

Öte yandan iPhone 7s özellikleri ile ilgili çok bir detay olmasa da, işlemci, kamera, ram ve benzeri özelliklerinin iPhone 8 ile aynı olacağı iddia ediliyor.

Tabi ki bunlar şimdilik sadece iddiadan ibaret. Kesin detayları bekleyip göreceğiz.

BİR CEVAP BIRAK