PAYLAŞ

Apple’ın önümüzdeki dönemde satışa sunacağı iPhone 8 çıkış tarihi ertelenebilir. Sebebi ise iPhone 8 tasarımınının hala hazır olmayışı!

Şu ana kadar Apple’ın yeni telefonu iPhone 8’in özelliklerine dair birçok iddia duyduk. Tıpkı Samsung’un Edge modelleri gibi kenarları kıvrımlı olacağı söylenen iPhone 8’de parmak izi tanıma sisteminin ekran üzerine yerleştirileceği ya da ‘devrimsel’ ön kamerası sayesinde telefona yüz tanıma sisteminin ekleneceğini de duymuştuk.

Japon basınında yer alan son haberlerde ise iPhone 8’in çıkış tarihinin erteleneceği yönünde ifadeler yer alıyor. Buna göre iPhone 8 bu yıl kasım ayından önce satışa sunulmayacak. Bu gecikmenin nedeni olarak ise henüz iPhone 8’in tasarımının tamamlanmaması gösteriliyor.

Daha iPhone 8’in çıkmasına aylar var ve bu süreçte de elbette telefona ilişkin birçok iddia ortaya atılacaktır. Şayet gerçekten Apple henüz iPhone 8’in nasıl bir tasarıma sahip olacağına karar veremediyse, kendilerine grafik tasarımcısı AlHasan Husni’nin iPhone 8 modellemesine göz atmalarını öneririz.

 

BİR CEVAP BIRAK