PAYLAŞ

iPhone 8 özellikleri ile ilgili söylentilere bir yenisi daha eklendi. İddialara göre iPhone 8 iris tarayıcısı ile gelecek. İşte konu hakkındaki detaylar.

Apple’ın yeni nesil iPhone modeli hakkındaki söylentiler bitmek bilmiyor. iPhone 8 özellikleri ile ilgili iddialara geçtiğimiz gün bir yenisi daha eklendi. Tayvan kaynaklı bir habere göre Apple’ın yeni iPhone modelinde iris tarayıcı da yer alacak.

Bahsi geçen iris tarayıcının, yeni çıkacak olan 3 iPhone modelinde de yer alıp almayacağı hakkında ise herhangi bir bilgi ortaya çıkmış değil.

Bilindiği üzere Apple, önümüzdeki dönemde 3 farklı iPhone modeli ile kullanıcıların karşısına çıkacak. 2 iPhone modelinin alışılageldik özelliklere sahip olması beklenirken, 3. modelin ise iPhone’nun 10. yılı şerefine bazı Premium özelliklerle donatılacağı daha önceden sızdırılan bilgiler arasındaydı.

Bu özel iPhone’un OLED ekran teknolojisine sahip olacağı ve tasarım anlamında da diğer iPhone modellerinden ayrılacağı iddia ediliyor. iPhone 8 fiyatının da 1000 dolar civarında olacağını geçtiğimiz gün yaptığımız bir haberde sizlerle paylaşmıştık.

Öte yandan iris tarayıcısı özelliğinin gelmesi ile parmak izi okuyucusunun tamamen kaldırılacağı da iddia ediliyor. Tabi ki altını çizerek belirtelim, iPhone 8 özellikleri ile ilgili tüm bilgiler şu anda bir söylenti aşamasında. Yani bunların birçoğunun asparagas olabileceği ihtimalini de unutmamak gerekiyor.

BİR CEVAP BIRAK