PAYLAŞ

Apple’ın önümüzdeki sonbaharda tanıtacağı yeni iPhone modeli iPhone 8 hakkındaki söylentiler bitmek bilmiyor. Şimdide iPhone 8 kamera özellikleri sızdırıldı.

Geçtiğimiz günlerde yaptığımız bir haberde, Apple’ın yeni iPhone modelinin iPhone 7s yerine iPhone 8 ismiyle satışa sunulacağını ve yeni jenerasyonda Premium bir modelin de bulunacağını okurlarımızla paylaşmıştık. Dilerseniz bu habere aşağıdaki linkten göz atabilirsiniz.

Şu aralar iPhone 8 özellikleri ile ilgili pek çok söylenti var. Bunlar arasında en çok öne çıkanları ise, iPhone 8 Premium modeli ve bu modelin OLED ekrana sahip olacağı dedikodusu.

iphone-8-kamera-ozellikleri-1

Apple Kamerayı Baştan Aşağı Yeniliyor

Apple’a yakınlığıyla bilinen ünlü analist Ming-Chi Kuo, iPhone 8 hakkında bazı yeni iddialar ortaya attı. Kuo bu sefer iPhone 8 kamera özellikleri ile ilgili bazı söylemlerde bulundu.

Ortaya atılan yeni iddialara göre, iPhone 8 serisinin en az bir modelinde (muhtemelen Premium) çift kamera bulunacak. Bu kameraların ikisinde de optik görüntü sabitleyici yani OIS bulunacak.

OIS’i telefoto objektifi ile desteklemeyi düşünen Apple’ın bu anlamda kamera lensleri üzerinde geliştirmeler yapması da bekleniyor. Diğer bir değişle Apple, iPhone 8’de telefoto lensini baştan sona yenileyebilir.

Bakalım iPhone 8 hakkındaki bu söylentilerin ne kadarı doğru çıkacak? Bekleyip göreceğiz.

BİR CEVAP BIRAK