PAYLAŞ

iPhone 8 özellikleri ile ilgili yeni iddialar gelmeye devam ediyor. Artık telefon teknolojisi performans dışında tüketicilere yeni özellikler sunmakta sıkıntı yaşasa da, bu, yeni bir şeyler düşünmedikleri anlamına gelmiyor.

iPhone‘un yeni modeli iPhone 8 özellikleri ile ilgili iddialara bir yenisi daha eklendi. Apple‘ın tedarikçilerinden bir yetkili yaptığı açıklamada kendilerinden Samsung Edge modellerine benzer, ancak Samsung‘tan daha iyi bir ekran çözünürlüğüne sahip prototip istendiğini belirtti.

iPhone 8 için 10’dan Fazla Prototip!

Yeni iPhone 8 modeline ilişkin gelen ilk iddia bu da değil. Apple’ın tedarikçilerinden 10’dan fazla farklı prototip istediği biliniyor, tabi kenarları eğimli bir iPhone‘u asla piyasada göremeyebiliriz de.

Önceki haberlerde ise yeni iPhone modellerinde OLED ekran olacağı, Apple‘ın 2017 yılında karşımıza 3 yeni iPhone modeliyle çıkacağı gibi iddialar duymuştuk. Şimdilik güncel olarak yayılan söylentilerde ise eğimli ekranlı iPhone 8 iddiaları ayyuka çıkmış durumda. Bakalım Apple bizi bu sefer şaşırtabilecek mi?

BİR CEVAP BIRAK