PAYLAŞ

Birçok kullanıcı iPhone’a müzik atma konusunda sıkıntı çekiyor. Peki iPhone’a müzik nasıl atılır. İşte resimli ve basit bir anlatımla iPhone’a müzik atma.

Günümüzde en çok kullanılan akıllı telefonlar arasında birçok iPhone modeli de yer alıyor. Buna rağmen birçok kullanıcı iPhone’a müzik atma konusunda sıkıntı yaşıyor. Bu durumun sebebi ise iOS işletim sisteminin kapalı kaynak kodlu bir yazılım olması.

Dilerseniz lafı çok uzatmadan iPhone’a müzik nasıl atılır onu anlatalım.

iPhone’a müzik atma işlemi için ilk olarak bilgisayarımıza iTunes’i indiriyoruz. iTunes’i indirmek için buraya tıklayınız.

iTunes’i indirip bilgisayarımıza kurduktan sonra telefonumuzu iTunes’i açıp, telefonumuzu bilgisayara bağlıyoruz.

Apple kullanıcı adı ve şifremiz ile girişimizi gerçekleştiriyoruz. Telefon ekranımıza gelen bu bilgisayara güvenilsin mi sorusunu “güvenilsin” olarak seçiyoruz.

Bu işlemlerden sonra gelelim iPhone’a müzik atma işlemine.

İlk olarak iTunes’te bir çalma listesi oluşturmamız gerekiyor. Bunun için Müzik sekmesine tıklıyoruz ve sol alt köşede liste bölümüne sağ tıklayarak yeni listeyi seçiyoruz.

Yeni liste dedikten sonra liste ismini girip, listeye bilgisayarımızda bulunan müziklerden istediklerimizi seçiyoruz.

Şimdi gelelim asıl bölüme. Üst kısımda görünen iPhone’a tıklayarak seçiyoruz. Sonra açılan kısımda müzik sekmesine tıklayarak oluşturduğumuz listeyi buraya taşıyoruz.

Buradan sonrası ise son derece basit. Açılan ekranda sağ alt kısımda eş zamanla butonuna basarak iPhone’a müzik atma işlemini sonlandırmış oluyoruz.

BİR CEVAP BIRAK