PAYLAŞ

Samsung’un Nisan ayında satışa sunacağı yeni amiral gemisi modeli Galaxy S8 açık şekilde görüntülendi. İşte konu ile ilgili detaylar.

Bir süredir Galaxy S8 ile ilgili pek çok haber yazdık. Bu haberlerin geneli Galaxy S8 özellikleri hakkındaydı. Artık Galaxy S8 özelliklerine dair yeni söylentiler çıkmıyor diyebiliriz. Zira şu aralar Galaxy S8’in kasa tasarımı merak konusu olmuş durumda.

Son zamanlarda Galaxy S8 tasarımına dair bazı görseller de internete sızdırılmış durumda. Galaxy S8 tasarımına ait bu görseller, en baştan beri tarif edilen kasa tasarımına hayli uygun. Dolayısıyla sızdırılan Galaxy S8 görsellerinin sahte olma ihtimali de hayli düşük diyebiliriz. O yüzden Galaxy S8 tasarımının da netleştiğini söylemek mümkün.

Geçtiğimiz gün gerçekleşen sızıntıda ise Galaxy S8 ilk defa açık bir şekilde görüntülendi. Bu görsele yukarıdan göz atabilirsiniz.

Görselde en çok dikkat çeken nokta, USB Type-C girişinin hemen yanında bulunan 3.5mm’lik ses girişi. Malum son zamanlarda çıkan amiral gemisi modellerinde üreticiler kulaklık girişine yer vermemeye başladı. Samsung’un 3.5mm’lik kulaklık girişini es geçmemesi güzel olmuş.

Dip not olarak Galaxy S8’in Nisan ortalarına doğru satışa sunulacağını da belirtelim.

BİR CEVAP BIRAK