PAYLAŞ

Güney Koreli teknoloji devinin yeni amiral gemisi modeli LG G6 tüm hatlarıyla göründü. İşte LG G6 özellikleri ve LG G6 tasarımı.

Bir süredir teknoloji gündeminin en önemli başlıklarından biri haline gelen LG G6 bir kez daha sızdırıldı. Şu zamana kadar LG G6 özellikleri hakkında birçok şey öğrendik. Asıl soru işareti olan kısım ise LG G6’nın nasıl bir tasarıma sahip olacağı yönündeydi.

LG G5 modeli ile modüler bir tasarım anlayışına yönelen LG, bu hatasından çabuk vazgeçmiş ve serinin bir sonraki modelinin suya-toza karşı dayanıklı, bütünsel bir yapıya sahip olacağını belirtmişti.

LG G serisinin yeni modeli LG G6’nın tasarımı geçtiğimiz gün su yüzüne çıktı. LG G6 tasarımı için sızdırılan görsele aşağıdan göz atabilirsiniz.

26 Şubat’ta resmi olarak tanıtılması beklenilen LG G6, gücünü Qualcomm’un üst düzey işlemcisi Snapdragon 821’den alacak. (Evet bu zamana kadar hep Snapdragon 835 deniliyordu ama Samsung bu olaya son noktayı koymuştu.)

5.7 inçlik ekranla gelecek olan telefonun bataryası değiştirilebilir olmayacak. Bakalım LG, suya toza karşı dayanıklı amiral gemisi telefonu ile pazardan istediği payı koparabilecek mi? Bekleyip göreceğiz.

BİR CEVAP BIRAK