PAYLAŞ

LG’nin önümüzdeki MWC 2017’de tanıtacağı yeni amiral gemisi modeli LG G6 ortaya çıktı. İşte LG G6 tasarımı!

Geçtiğimiz sene modüler tasarımlı modeli ile kullanıcının dikkatini çekmeye çalışan LG, bu sene ise kendisine tam tersi bir strateji rotası çizdi. Modüler tasarımdan, bataryası bile çıkmayan bir tasarıma dönen LG’nin yeni amiral gemisi modeli LG’nin nasıl bir görünüme sahip olacağı da büyük merak konusuydu.

Sonunda LG G6 tüm hatlarıyla ortaya çıktı. LG’nin resmi ürün partneri olan Ghostek, farkında olmadan LG G6 tasarımını da sızdırmış oldu. Ghostek’in LG G6 için hazırladığı kılıflar geçtiğimiz gün sızdırıldı. Asıl sorun ise sızdırılan kılıf görsellerinin içerisinde LG G6’ya da yer verilmesi. Böylece LG G6’da tüm hatlarıyla ortaya çıkmış oldu.

Resimlerden görüldüğü kadarıyla LG G6 son derece ince bir tasarımla karşımıza çıkacak. Bunun yanında arka yüzde farklı bir çift kamera yerleşimi de göze çarpıyor. İki kameranın tam ortasında çift renkli flash ve alt kısımda ise parmak izi okuyucu bulunuyor.

LG G6’nın 3.5mm’lik kulaklık jak çıkışına da sahip olduğunu görüyoruz. Sonuç olarak LG G6 tasarım çizgisinde çok büyük bir değişiklik vaad etmiyor. Yine de suya, toza ve benzeri dış etkenlere karşı dayanıklı bir yapıya sahip olması, telefonun satışlarına olumlu yönde etki edecektir.

BİR CEVAP BIRAK