PAYLAŞ

Samsung’un önümüzdeki dönemde satışa sunacağı Galaxy C7 Pro tüm hatlarıyla ortaya çıktı. İşte Galaxy C7 Pro tasarımı ve özellikleri.

Bu aralar Samsung’un önümüzdeki dönemde satışa sunacağı Galaxy A serisi ve Galaxy C serisi oldukça popüler olmuş durumda. Zira hemen hemen hergün bu telefonlarla ilgili yeni detaylar ortaya atılıyor.

Bugün ki haberimiz ise, orta segmentin sevilen serisi Galaxy C7 Pro ile ilgili. Samsung’un 21 Ocak’ta satışa sunacağı iddia edilen Galaxy C7 Pro, tüm hatlarıyla ortaya çıktı. Aşağıdaki galeride bulunan görsellere tıklayarak, Galaxy C7 Pro tasarımına göz atabilirsiniz.

Hatırlanacağı üzere Galaxy C7 Pro özellikleri daha önceden sızdırılmış, sonrasında ise TENAA’da görüntülenmişti. 1080p çözünürlüğünde 5.7 inçlik bir ekranla gelecek olan Galaxy C7 Pro, gücünü ise Qualcomm imzalı Snapdragon 626’dan alacak. 4GB RAM ve 64GB dahili depolama alanına sahip olacak telefon önde ve arkada 16MP’lik kamera bulunduracak. 3300 mAh gücünde bir bataryadan beslenecek olan Galaxy C7 Pro, kutudan ilk çıktığında Android 6.0.1 ile çalışacak.

Galaxy C7 Pro fiyatı hakkında da bazı söylentiler ortaya atılmıştı. Eğer bu söylentiler doğru çıkarsa, Galaxy C7 Pro’nun 404 dolara satışa sunulması bekleniyor.

Öte yandan telefonun tasarımına dönecek olursak, öyle aman aman çok değişen birşeyin olmadığını söyleyebiliriz. Samsung orta segmentteki klasik tasarım çizgisini Galaxy C7 Pro’da da korumuş. Sadece arka tarafta bulunan ince anten çizgilerinin iPhone ve HTC modellerini andırdığını dile getirebiliriz.

Samsung’un C serisine ait tüm modellerini kısa süre içerisinde resmi olarak tanıtması bekleniyor.

BİR CEVAP BIRAK