PAYLAŞ

Samsung’un uzun süredir üzerinde çalıştığı Galaxy S8 net bir şekilde görüntülendi. İşte Galaxy S8 tasarımına ait tüm detaylar.

Samsung’un Mart ayının son haftasında tanıtmayı planladığı Galaxy S8, Nisan ayının ortalarına doğru satışa sunulacak. Şimdiye kadar Galaxy S8 özellikleri ve tasarımı hakkında pek çok konuda bilgi sahibi olduk. Peki Galaxy S8 tasarımı tam anlamıyla nasıl olacak? İşte bu sorunun yanıtı Güney Kore’den geldi.

Güney Kore kaynaklı fotoğraflarda, Galaxy S8’i daha üzerindeki jelatin bile çıkarılmamışken görüyoruz. Bu görsellere aşağıdan göz atabilirsiniz.

Fotoğraflara baktığımızda Galaxy S8’in aynı sızıntılarda tarif edildiği gibi çift taraflı kavisli ekrana sahip olduğunu görmek mümkün. Ayrıca, alt ve üst çerçeveler de iyiden iyiye incelmiş durumda. Doğal olarak home tuşu kaldırılıp, parmak izi okuyucusu da arka tarafa kaydırılmış.

Galaxy S8 özellikleri de muhtemelen şu ana kadar sızdırılan bilgiler doğrultusunda olacaktır. Snapdragon 835 yonga seti, 4GB ya da 6GB RAM ve min. 64GB dahili depolama alanı. Samsung’un yeni amiral gemisi hakkında asıl merak edilen detay ise Galaxy S8 fiyatı. Daha önce ortaya atılan bir iki iddiada Galaxy S8 fiyatı ile ilgili bilgilere de yer verilmişti. Fakat telaffuz edilen rakamların 800 dolar seviyelerinde olması kullanıcıları biraz düşündürüyor. Yine de bekleyip göreceğiz.

BİR CEVAP BIRAK