PAYLAŞ

Güney Koreli teknoloji devi LG’nin önümüzdeki MWC 2017’de tanıtacağı LG G6’nın ilk prototipi sızdırıldı. İşte LG G6 tasarımına dair tüm detaylar.

Önümüzdeki Şubat ayının son haftasında Barselona’da gerçekleşecek olan MWC 2017’de gözle LG standında olacak.

Geçtiğimiz sene teknoloji tutkunlarını şaşırtarak modüler tasarıma sahip bir amiral gemisi modeliyle karşımıza çıkan LG, bu sene ise tamamen farklı bir konseptle sahne alacak.

İlk defa suya, toza ve darbeye karşı dayanıklı bir amiral gemisi modeli tasarlayan LG, ülkesindeki en büyük rakibi Samsung’un Galaxy S8’i geciktirmesinden de en iyi şekilde faydalanmak istiyor.

Başarılı bir tasarımla kullanıcıları etkilemek isteyen Güney Koreli akıllı telefon üreticisinin yeni amiral gemisi modeli geçtiğimiz gün bir kez daha teknoloji gündemine oturdu.

LG G6 ilk defa net bir şekilde görüntülendi. Telefonun batarya ve sağlamlık kontrolünün yapıldığı bir prototipine ait görüntüleri internete sızdırıldı.

Bu görüntülere aşağıdan göz atabilirsiniz.

Görsellerde de ilk dikkat çeken şey telefonun hemen arkasında bulunan çift kamera. Artık amiral gemisi modellerinde çift kamera görmeye zaten alıştık diyebiliriz. Kameraların hemen ortasında çift renkli bir flaş ve onun aşağısında ise parmak izi okuyucu bulunuyor.

LG G6’nın hemen alt kısmında ise USB Type C girişi göze çarpıyor. İşin ilginç yanı ise 3.5 mm’lik kulaklık girişinin alt kısımda yer almaması. Telefonun üst kısmı net bir biçimde görünmediğinden ötürü kulaklık girişinin var olup olmadığına ilişkin net bir yorum yapamıyoruz.

LG G6, 26 Şubat’ta Barselona’da düzenlenecek olan MWC 2017 sonrasında hemen satışa sunulacak. Bakalım LG G6 beklentileri karşılayabilecek mi? Bekleyip göreceğiz.

BİR CEVAP BIRAK