PAYLAŞ

Bir zamanların efsanevi telefon markası Nokia, yeni modeliyle sahalara dönmeye hazırlanıyor. İşte Nokia’nın yeni telefonu.

Bir zamanlar telefon piyasasının hakimi konumunda bulunan Nokia, akıllı telefon devrimine ayak uyduramamış ve iflasın eşiğine gelmişti.

Microsoft’un desteği sayesinde tekrardan hayata tutunan Finli telefon devi, yeni akıllı telefon modeliyle sahalara dönmeye hazırlanıyor.

Windows Phone işletim sistemine sahip akıllı telefon modelleri ile, pazarda aradığını bulamayan Nokia’nın, Android işletim sistemine sahip olacak modeli sonunda göründü.

İşte Nokia’nın Yeni Android Telefonu

Çin’in sosyal medya platformu Weibo’dan sızdırılan görsellerle, Nokia’nın yeni modelinin dış tasarımı da ortaya çıkmış oldu.

Nokia’nın önümüzdeki dönemde satışa sunulması beklenilen yeni modelinin fotoğraflarına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Nokia’nın yeni modelinin USB Type C ile geleceğini söylemek mümkün. Telefon için sızdırılan görsellere bakılarak, sistem özellikleri hakkında yorum yapmak doğru olmasa da Weibo’daki kaynaklar, Nokia’nın yeni akıllı telefonunun Snapdragon 430 ile gelebileceğini iddia ediyor.

Eğer iddialar doğruysa, Nokia’nın yeni telefonunun alt-orta seviye arasında bir kullanıcı kitlesine hitap edeceğini varsayabiliriz. Bekleyip göreceğiz.

BİR CEVAP BIRAK