PAYLAŞ

HTC’nin yarın tanıtması beklenilen HTC U Ultra tüm hatlarıyla ortaya çıktı. İşte HTC U Ultra özellikleri ve görselleri.

Akıllı telefon pazarının en önemli oyuncularından biri olan HTC için, son yıllarda işler pek de iyi gitmiyor. One M8 modeliyle firma tarihinin en başarılı yılını geçiren HTC, sonrasında satışa sunduğu HTC One M9 modeliyle adeta kendi sonunu hazırlamıştı.

One M9’un ısınma sorunları kullanıcılar tarafından yoğun tepki toplamış, HTC eleştiri yağmuruna tutulmuştu. Tüm olumsuzluklara rağmen katı fiyat politikasından vazgeçmeyen Tayvanlı üreticinin yarın tanıtacağı yeni telefonu da ortaya çıktı.

HTC U Ultra Özellikleri ve Görselleri

Bugüne kadar HTC Ocean Note ismi ile lanse edilen HTC U Ultra özellikleri ve tüm detayları ile sızdırıldı. Gerçi bu aşamadan sonra sızdırıldı demek ne derece doğru olur orası da meçhul. Zira az önce de bahsettiğimiz gibi HTC U Ultra yarın resmi olarak tanıtılacak.

HTC U Ultra tasarımına aşağıdaki görsellere tıklayarak, göz atabilirsiniz.

HTC U Ultra özellikleri ile ilgili ortaya çıkan yeni bilgilerde de farklılıklar göze çarpıyor. Daha önce HTC U Ultra’nın Snapdragon 835 ile satışa sunulacağı ve arka bölümünde çift kamera barındıracağı iddia ediliyordu.

Sızdırılan görsellerde ise durumun böyle olmadığı su yüzüne çıktı. HTC U Ultra gücünü Qualcomm imzalı Snapdragon 821’den alacak. Ayrıca telefonda çift ana kamera yerine Google Pixel’de kullanılan lenslerden faydalanılacak. 5.7 inçlik ekrana sahip telefonda 4GB RAM ve 64GB dahili değolama alanı yer alacak. 4000 mAh’lik oldukça yüksek kapasiteli bir bataryadan beslenecek olan HTC U Ultra’nın tüm detaylarını yarın öğreneceğiz.

BİR CEVAP BIRAK