PAYLAŞ

Nokia’nın önümüzdeki dönemde satışa sunacağı telefonunun fotoğrafı ve bazı özelikleri sızdırıldı. İşte Nokia D1C özellikleri ve detayları!

Nokia’nın yeni gelecek telefonunun kutulu bir şekilde görüntüleri sızdırıldı. Telefonun her iki yönünün gösterildiği kutuda ayrıca Nokia D1C özellikleri de görülüyor. Telefonun arka ve ön kısmı yeni gelecek Nokia D1C’nin tasarımını da apaçık bir şekilde ortaya koyuyor.

Kutunun üzerindeki özelliklere baktığımızda, Nokia D1C’nin Android 7.0 ile kutudan çıkacağını görüyoruz. Ayrıca Nokia D1C‘nin 1080 x 1920 FHD çözünürlüklü 5,5 inçlik bir ekran ile geleceği de görselde ortaya koyulmuş.

Kutuda, Nokia D1C’nin sekiz çekirdekli CPU içeren bir Snapdragon yonga seti kullandığı yazıyor. 4GB RAM, 64GB yerel depolama alanı ile birlikte, daha fazla depolama isteyenler için bir microSD yuvası da mevcut.

16MP kamera, ünitenin arka kısmını süslüyor. Ayrıca 8MP’lik ön yüzdeki kamera görüntülü konuşma için ideal diyebiliriz. Kutuya göre, telefonda Dolby ATMOS ses sistemi de mevcut olacak.

Nokia’nın bu sene yedi farklı telefon piyasaya sürmesi bekleniyor. Nokia D1C‘yi gelecek ay Barselona’daki MWC’de görebiliriz.

BİR CEVAP BIRAK