PAYLAŞ

Ülkemizde özellikle akıllı telefonlar üzerinde son derece yüksek vergiler bulunuyor. Peki vergi yükü olmadan satışa sunulan kaçak telefonları fiyatları ne kadar? İşte detaylar.

Ülkemizde ne yazık ki vergilerden ötürü akıllı telefon fiyatları bir hayli yükselmiş durumda. Zira şu anda yeni çıkan bir amiral gemisi akıllı telefonun fiyatı 3000 lira civarında diyebiliriz. Hatta hafıza seçeneği ve renk opsiyonu gibi şeylerle bu fiyatı 4000 lira civarına çıkarmanız bile mümkün.

Peki ülkemizde bu kadar yüksek fiyatlara satılan telefonlar, kaçak olarak kaç paraya satılıyor. Bu yazımızda sizlerle kaçak telefon fiyatları nın güncel halini paylaşacağız. Elbette paylaşımlara geçmeden önce kaçak telefonların hiç bir garanti altında bulunmadığını da sizlerle paylaşmak isteriz.

Ayrıca dip not olarak belirtelim. Yurt dışından kaçak olarak getirilen telefonların ülkemizde çalışması için EMEI klonlama ya da pasaport kaydı gibi işlemlere gerek duyuluyor.

EMEI klonlama 15-20 TL civarında bir fiyata mal olsa da, pasaport kaydının 300 TL’yi bulan bir masrafı mevcut.

Bu hatırlatmaları yaptıktan sonra şimdi kaçak telefon fiyatları listemize geçelim. Bu arada hemen belirtelim. Fiyatlar güncel dolar kuruna göre hesaplanmıştır. Fiyatlar Doğu’da kaçak telefon satan bayilerden alınmıştır.

İleride orta ve giriş sınıfı modellerin fiyatları da sitemiz üzerinden yayınlanacaktır.

Kaçak iPhone 6s 16GB – 580 dolar – 1955 TL

iphone-6s-kac%cc%a7ak

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK