PAYLAŞ

Ülkemizde özellikle doğu ve güneydoğu illerinde önemli bir kaçak telefon pazarı bulunmakta. Peki kaçak telefon fiyatları ne alemde? Tüm detaylar kaçak telefon fiyatları 2017 yazımızda!

Ülkemizdeki telefon fiyatları malumunuz. Akıllı telefon alırken, KDV haricinde ÖTV ve çeşitli vergiler de ödemekteyiz. Hal böyle olunca bu telefonların fiyatı etiketindeki rakam sayısı da artabiliyor.

Ülkemizdeki vergilerden dolayı bazı kullanıcılar çareyi kaçak telefon satın almakta buluyor. Zira kaçak telefon fiyatları, legal yollarla satılan telefonlara nazaran hayli uygun duruyor.

Geçtiğimiz günlerde yayınladığımız kaçak telefon fiyatları ile ilgili ilk yazımızda amiral gemisi tarzındaki telefonlara yer vermiştik. Fakat liste yayınlanalı bir hayli olduğu için bazı fiyatların değiştiğini de belirtelim. Örneğin iPhone 7 Plus 32GB kaçak versiyonu şu anda 3100 TL civarında fiyatlara satılmakta.

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan kaçak telefon fiyatlarına geçelim. Fakat dip not olarak şunu da belirtmek isteriz. Kaçak telefonların birçoğu garanti kapsamı dışındadır. Birçoğu diyoruz, çünkü Apple bazılarına global olarak 1 senelik garanti veriyor. Yani kaçak bir iPhone’da alsanız 1 sene garanti kapsamında oluyor.

Öte yandan bu telefonların ülkemizde kullanılması için kayıt işlemlerinin yapılması da şart. Örneğin iPhone 7 ya da Samsung S7 gibi modeller için pasaport kaydı şartken, orta sınıf cihazlar için imei kopyalama işlemi yeterli oluyor.

Daha önce yaptığımız kaçak telefon fiyatları listemize buradan ulaşabilirsiniz

İşte kaçak telefon fiyatları 2017!

Kaçak LG K10 fiyatı – 520 TL – Garanti Yok – IMEI kopyalama ile çalışır

8 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK