PAYLAŞ

LG’nin uzun süredir üzerinde çalıştığı yeni amiral gemisi modeli LG G6, 3 farklı versiyonla satışa sunulabilir. İşte konu hakkındaki detaylar.

Akıllı telefon pazarı büyüdükçe, üreticilerin kullanıcılara sundukları model yelpazesi de genişliyor. Son zamanlarda akıllı telefon üreticileri, bazı temel parçaları değiştirerek (RAM ve dahili depolama alanı gibi) kullanıcılara farklı fiyatlarla, aynı kasaya sahip cihazlar sunmaya başladılar.

Geçtiğimiz gün ortaya çıkan bir rapora göre LG’de bu kervana katılabilir. Zira LG, önümüzdeki dönemde satışa sunulması beklenen yeni amiral gemisi modeli için birden fazla isim kayıt ettirmiş durumda. Bu isimler arasında LG G6 Compact ve LG G6 Lite ise en dikkat çekenler.

Zira LG’nin geçmiş dönemlerde de amiral gemisi modelleri için alt segmente hitap eden farklı varyasyonları satışa sunduğunu biliyoruz.

LG’nin MWC 2017’de tanıtacağı LG G6 modeli gücünü Qualcomm imzalı Snapdragon 821 yonga setinden alacak. 1440×2880 piksel çözünürlüğünde 5.7 inçlik bir ekranla gelmesi beklenen LG G6’nın en önemli özelliği ise suya, toza ve darbeye dayanıklı olması.

LG G6’nın ilk çıktığında 2500-3000 TL gibi bir fiyattan satılması bekleniyor.

BİR CEVAP BIRAK