PAYLAŞ

Güney Koreli teknoloji devinin yeni amiral gemisi modeli LG G6 için ilk resmi açıklama geldi. İşte konu hakkındaki detaylar.

Güney Kore’nin teknoloji alanındaki lider firmalarından biri olan LG, uzun süredir üzerinde çalıştığı bilinen yeni amiral gemisi modeli G6’yı sonunda doğruladı.

LG’nin önemli isimlerinden Skott Ahn, yaptığı açıklamada LG G6’yı çok yakında tanıtacaklarını belirtti. LG G özellikleri hakkındaki sorulara yanıt vermeyen Ahn, LG G6 için Şubat sonunu işaret etti.

LG G6 Fiyatı da Sızdırıldı

Öte yandan, bazı yabancı kaynaklar LG G6 fiyatı hakkında da çeşitli bilgilere ulaştıklarını iddia etti. Bu kaynaklara göre LG G6 fiyatı, selefi G5 ile aynı çizgide olacak. Yani LG G6’nın ortalama olarak 500-600 dolara satışa sunulması bekleniyor.

LG G5 ile modüler tasarım çizgisine geçiş yapan Güney Koreli üretici, kullanıcılardan beklediği dönüşü alamamıştı. LG G5’in satış rakamları bazında hedeflerin altında kalmasından ötürü, LG G6’da klasik tasarıma geçiş yapılacak.

Bütünsel bir tasarıma sahip olması beklenilen LG G6, toza ve suya dayanıklı olacak. Ayrıca telefonun tasarımında da cam kaplamanın olabileceği söyleniyor. Yine de bekleyip göreceğiz. Sonuçta Şubat’a pek bir zaman kalmadı.

BİR CEVAP BIRAK