PAYLAŞ

LG yeni amiral gemisi telefonu LG G6 için yeni bir video yayınladı. İşte LG G6 özelliklerinin ön plana çıkarıldığı o video.

LG’nin önümüzdeki ay Barselona’da gerçekleşecek olan MWC 2017’de yeni amiral gemisi modeli LG G6’yı tanıtmasına kesin gözüyle bakılıyor. Zira bu konuda sızdırılmış olan tüm bilgileri geçtiğimiz günlerde sizlerle paylaşmıştık. LG G6 çıkış tarihi ile ilgili tüm detaylara buradaki haberimizden göz atabilirsiniz.

Şu zamana kadar LG G6 özellikleri ile ilgili olarak birçok söylenti ortaya atıldı. Güney Koreli üretici dün yayınladığı video ile bu özelliklerin birçoğunu doğrulamış oldu. “İdeal bir akıllı telefondan beklentileriniz nelerdir?” sorusuyla ön plana çıkarılan videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

LG tarafından yayınlanan video ile LG G6 özelliklerinden bazıları da kesinleşmiş oldu. Örneğin suya karşı dayanıklılık. LG G6, Güney Koreli teknoloji devinin suya karşı dayanıklı ilk amiral gemisi modeli olacak.

Bunun yanı sıra 5.7 inçlik QHD ekran ve gelişmiş kamera özellikleri de videoda ön plana çıkarılmış. Ayrıca LG G6’nın MWC 2017’de tanıtılacağı da videoda açık bir şekilde dile getirilmiş. Bakalım LG G6 tüm bu özellikleri ve rakiplerinden erken raflara çıkacak olmasıyla beklentileri karşılayabilecek mi? Bekleyip göreceğiz.