PAYLAŞ

LG’nin 26 Şubat’ta Barselona’da başlayacak olan Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtacağı yeni amiral gemisi modeli tüm hatlarıyla ortaya çıktı. İşte detaylar.

Şu aralar teknoloji gündeminin en önemli başlıklarından birisi de hiç şüphesiz LG G6. Önümüzdeki MWC’de tanıtılacak olan LG G6, tanıtılmasına az bir süre kala tüm hatlarıyla ortaya çıkmış durumda.

Zira LG G6 özellikleri ile ilgili pek çok detayı yaşanan sızıntılar sayesinde öğrenmiş bulunmaktayız. Yukarıdaki görselde ise LG G6’nın yakın metrajdan çekilmiş yeni fotoğraflarını görüyoruz. Yeni sızdırılan bu LG G6 fotoğrafları, daha önceki zamanlarda sızdırılanlarla birebir benzerlikler gösteriyor.

Sızdırılan görsellere bakarak LG G6’nın tasarım anlamında klasik LG çizgisini devam ettirdiğini söylemek mümkün. Tabi LG G5’i bu çizginin dışında tutmak gerekiyor. Malumunuz, LG G5 modüler tasarıma sahip bir cihazdı. Dolayısıyla tasarım anlamında da diğer LG modellerine nazaran farklı bir noktada bulunuyordu.

LG G6 ise Güney Koreli üreticinin toza ve suya karşı dayanıklı ilk amiral gemisi modeli. O yüzden LG’nin bu alandaki performansı da şimdilik merak konusu. Dip not olarak LG G6 özellikleri ile ilgili de bilgi verelim.

LG G6 gücünü Qualcomm imzalı Snapdragon 821 yonga setinden alacak. 4GB RAM bulunan cihazın dahili depolama alanı ise 32GB. 2880×1440 piksellik 5.7 inç büyüklüğünde bir ekranla gelecek olan LG G6, 3200 mAh gücündeki bataryasından beslenecek.

Bakalım LG G6, Galaxy S8’den önce satışa sunulmasının avantajını verimli bir şekilde kullanabilecek mi? Bekleyip göreceğiz.

BİR CEVAP BIRAK