PAYLAŞ

LG’nin ikincil ekrana sahip olan V serisinin yeni modeli LG V30 özellikleri şimdiden tartışma konusu oldu. İşte konu hakkındaki detaylar.

LG’nin ilk olarak 2015 yılında satışa sunduğu yeni V serisi, ikincil ekranıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. İlk defa LG V10 ile karşımıza çıkan ikincil ekran, kullanıcıların da hoşuna gitmişti.

Bu sene satışa çıkan LG V20’de ikincil ekran kavramı selefi modele göre biraz daha geliştirilmiş ve çerçeve oranı azalmıştı. Haliyle bu durum LG V10’un tasarımını beğenenlerin daha da hoşuna gitti.

lg-v30-ozellikleri

LG V20 henüz yeni çıkmış olmasına karşın, şimdiden LG V30 özellikleri hakkında bir takım dedikodular dolaşmaya başladı. Dedikoduların kaynağı ise, amiral gemisi sınıfı telefonlarda yaptığı isabetli tahminlerle tanınan Evan Blass.

LG V30’da İkinci Bir Ekran Olmayacak!

Blass yaptığı bir açıklamada LG V30 modelinin selefi iki modelde bulunan ikincil ekrana sahip olmayacağını dile getirdi. V serisinin hali hazırda ikinci ekranıyla özdeşlemiş olması bu söylentinin asılsız olduğunu düşündürse de, söylentinin kaynağı Blass olunca işler biraz değişiyor.

Sonuç olarak daha LG V30’un çıkmasına uzun bir zaman var. Bu süre içerisinde LG, yeni amiral gemisi modeli üzerinde belki birkaç defa tasarım değişikliğine gidebilir. Fakat hali hazıra G serisi devam edecekse, V serisinin tek ekranlı olmasının da bir esprisi kalmayacaktır. Bekleyip göreceğiz.

BİR CEVAP BIRAK