PAYLAŞ
LG V30

LG bir yandan Mobil Dünya Kongresi’ne hazırlanırken diğer yandan da V30 üzerinde çalışıyor. İşte LG V30 özellikleri ve diğer detaylar.

Teknoloji gündemi LG’nin Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtacağı yeni amiral gemisi modeline odaklanmış durumdayken, Güney Koreli üretici V30 üzerindeki çalışmalarına da devam ediyor. Şu ana kadar hakkında pek bir bilgi bulunmayan cihaza ait ilk detaylar geçtiğimiz saatlerde sızdırıldı. Böylece LG V30 özellikleri ile ilgili ilk bilgiler de gün ışığına çıkmış oldu.

İddialara göre LG V30 gücünü Qualcomm tarafından üretilen yeni nesil yonga seti Snapdragon 835’ten alacak. Bilindiği üzere Qualcomm, Snapdragon 835’te önceliği Samsung’a tanıdığı için, LG MWC’de tanıtacağı G6 modelinde bu yonga seti yerine Snapdragon 821 kullanmak zorunda kalmıştı.

LG V30 özellikleri ile ilgili bir diğer iddia ise telefonun 6GB RAM’e sahip olacağı yönünde. Tabi ki bu iki iddianın da ne kadar doğru olduğu şu an için tartışmaya açık.

Fakat dip not olarak şunu da belirtmek gerekiyor. LG genelde V serisi modellerinde en üst düzey yonga setlerini tercih ediyor. En azından V10 ve V20’de bu durum bu şekildeydi.

LG V30 özellikleri ile ilgili yeni detaylar geldiğinde sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Fakat Mobil Dünya Kongresi öncesi LG V30 hakkında daha fazla bilgi gelmesi de pek olası görünmüyor.

BİR CEVAP BIRAK