PAYLAŞ

MWC 2017 yaklaşırken, firmaların tanıtacağı telefonlar da birbir ortaya çıkıyor. İşte LG’nin her bütçeye uygun akıllı telefonu LG X230 özellikleri.

Akıllı telefon pazarının önemli isimlerinden biri olan LG, uzun bir aranın ardından giriş segmentine hitap eden bir telefonu satışa sunmaya hazırlanıyor. Bir süredir orta segment ve üst segment ağırlıklı modellerle karşımıza çıkan Güney Koreli üretici, uzun bir aranın ardından giriş segmentinde bir telefonla kullanıcıların karşısına çıkacak.

Önümüzdeki günlerde resmi olarak tanıtılması beklenilen modelin ismi ise LG X230. LG X230 özellikleri baz alındığında giriş segmenti bir telefon olduğunu hemen belli ediyor. Gücünü MT6737M yonga setinden alacak olan LG X230 1GB RAM ile desteklenmiş durumda. 16GB dahili hafızaya sahip olması beklenen cihazın microSD kart desteği de mevcut.

LG X230 Fiyatı ile Cezbediyor

Kutudan ilk çıktığında Android 6.0 Marshmallow ile çalışacağı belirtilen LG X230’un en cazip kısmı ise 100 dolarlık fiyatı. Ülkemizde muhtemelen 400-500 TL bandından satışa sunulacak olan telefonun kamera ve ekran bilgileri ise henüz kesinleşmiş değil. Fakat yine de bu fiyata bir telefondan da çok fazla birşey beklememek gerekiyor.

LG X230’u fiyat performans açısından değerlendirecek olursak, düşük işlemci gücü için 1GB RAM miktarının yeterli olacağını söyleyebiliriz. Eğer telefonu sadece sosyal medya ve okey, batak gibi oyunlar için kullanıyorsanız, bu cihaz sizin için yeterli olacaktır. Aksi takdirde, LG X230’dan yüksek bir performans beklemek çok da doğru bir hamle gibi durmuyor.

BİR CEVAP BIRAK