PAYLAŞ

Güney Kore’nin önde gelen teknoloji firmalarından LG, MWC 2017’de takipçilerinde güzel bir sürpriz yapabilir. İşte konu hakkındaki detaylar.

Şubat ayının son haftasında, Barselona’da gerçekleşecek olan MWC 2017’de hiç şüphesiz en merakla beklenen cihazlardan birisi de LG G6 olacak. Samsung’un amiral gemisi modeli Galaxy S8’in Nisan ayında tanıtılacak olması, HTC 11’in geleceğinin belirsiz olması, LG G6’nın MWC 2017’de başrole yükselmesini sağladı.

Genel itibariyle LG standındaki ilgi LG G6 üzerine yoğunlaşacak olsa da, Güney Koreli teknoloji devi, hayranlarına güzel bir sürpriz de hazırlıyor olabilir.

Ortaya atılan iddialara göre LG, MWC 2016’da orta segmente hitap eden yeni bir modelini daha tanıtacak. Bu modelin şimdilik L63BL ismi ile çağrıldığı ve yakın zamanda resmiyet kazanacağı da sızdırılan bilgiler arasında bulunuyor.

LG L63BL, FCC sertifika prosedürüne girmesine karşın henüz tam olarak açığa çıkmış değil. Söylentilere göre LG L63BL özellikleri, Güney Koreli üreticinin talebi üzerine gizli tutuluyormuş. Şimdilik bu akıllı telefonla ilgili bilinen pek birşey olmadığını da belirtelim.

BİR CEVAP BIRAK