PAYLAŞ

RPG dünyasının köklü serilerinden Mass Effect geri dönüyor. Peki PC’ni bu oyunu oynacak kadar iyi mi? İşte Mass Effect Andromeda sistem gereksinimleri.

Bioware ve Electronic Arts işbirliğiyle geliştirilen Mass Effect Andromeda oyuncularla buluşmak için gün sayıyor. Peki PC’niz bu oyunu oynayacak kadar iyi mi? Zira Bioware tarafından açıklanan Mass Effect Andromeda sistem gereksinimleri güçsüz PC’leri üzecek nitelikte.

Uzun süredir geliştirme aşamasında olan Mass Effect Andromeda, oyuncuları bir kez daha eşi benzeri olmayan bir maceraya çıkaracak. RPG tarihinin en başarılı serilerinden biri olan Mass Effect’in efsaneleşen üçlemesinin ardından Andromeda ile nasıl bir dönüş yapacağı da büyük merak konusu.

PC, PlayStation 4 ve Xbox One için geliştirilen yapım üç platformda da eş zamanlı olarak satışa sunulacak. PlayStation 4 ve Xbox One sahiplerinin oyunu oynayıp, oynayamama gibi bir telaşı yok. Ya PC oyuncularının? Lafı daha fazla uzatmadan sizi bu meraktan kurtaralım. İşte Mass Effect Andromeda sistem gereksinimleri;

Mass Effect Andromeda Minumum Sistem Gereksinimleri

OS: 64-bit Windows 7, Windows 8.1 and Windows 10
İşlemci: Intel Core i5 3570 or AMD FX-6350
RAM: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 660 2GB, AMD Radeon 7850 2GB
HDD: 55 GB boş alan
DIRECTX: DirectX 11

Mass Effect Andromeda Önerilen Sistem Gereksinimleri

OS: 64-bit Windows 7, Windows 8.1 and Windows 10
İşlemci: Intel Core i7-4790 or AMD FX-8350
RAM: 16 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 1060 3GB, AMD RX 480 4GB
HDD: 55 GB boş alan
DIRECTX: DirectX 11

Dip not olarak belirtelim. Mass Effect Andromeda PC, PlayStation 4 ve Xbox One için 21 Mart’ta satışa sunulacak.

BİR CEVAP BIRAK