PAYLAŞ

Çin’in önemli akıllı telefon geliştiricilerinden biri olan Meizu’nun yeni amiral gemisi modeli 3 farklı versiyonla satışa sunulacak. İşte konu hakkındaki detaylar.

Bir süredir Meziu Pro 7 özellikleri hakkında çeşitli sızıntılarla karşılaşıyorduk. Bazı performans testlerinde görüntülenen telefon kimi zaman 4GB, kimi zaman ise 6GB’lık RAM kapasitesiyle karşımıza çıkıyordu.

Meizu Pro 7’nin sürekli neden farklı özelliklerle karşımıza çıktığı geçtiğimiz gün netlik kazandı. Çin kaynaklı bir bilgiye göre Meizu Pro 7, 3 farklı versiyonda satışa sunulacakmış. Tüm versiyonlar MediaTek’in yeni nesil işlemcisi Helio X30’u kullanırken, tek farklılık ise RAM miktarları ve depolama alanlarında olacakmış.

Giriş seviyesi olarak nitelendirilen Meizu Pro 7, 4GB RAM, 64GB dahili depolama, sonraki aşamadaki model 6GB RAM 128GB depolama ve amiral gemisi olarak sınıflandırılan model ise 8GB RAM ve 128GB dahili depolama alanına sahip olacak.

Elbette bu üç modelin fiyatları da farklı olacak. Giriş segmentindeki modelin 479 dolar, orta segmentteki modelin 489 dolar, en üst segmentteki modelin ise 516 dolar olacağı iddia ediliyor.

Elbette henüz Meizu Pro 7’nin resmiyet kazanmadığını da bir kez daha hatırlatalım. Zira tüm bu bilgiler hala söylentiden ibaret.

BİR CEVAP BIRAK