PAYLAŞ

Ülkemizde de seneler sonra resmi olarak satış yapmaya başlayan Motorola’nın yeni modeli Moto G5 özellikleri ortaya çıktı. İşte Moto G5 hakkındaki detaylar.

Motorola’nın önümüzdeki Şubat ayında Barselona’da gerçekleşecek olan MWC 2017’de tanıtması beklenilen yeni telefonu Moto G5 özellikleri tüm hatlarıyla ortaya çıktı.

Daha önce Moto G5’in kamera ve ekran özelliklerini öğrenme fırsatı bulmuştuk.

Moto G5 3000 mAh Batarya ile Gelecek

Geçtiğimiz gün ortaya çıkan bir raporda ise Moto G5’in batarya özellikleri ortaya çıktı. Rapora göre Moto G5, 3000 mAh gücünde bir bataryadan beslenecek.

Moto G5’in 5.5 inçlik bir ekranla geldiğini düşündüğümüzde bu bataryanın son derece yüksek bir kapasiteye sahip olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Öte yandan raporda Moto G5 Plus tarzında bir ifadeye de yer verildiğini belirtelim. Fakat bu bilgi henüz kesinleşmiş değil. Olası bir Moto G5 Plus modelinin ise 3100 mAh gücündeki bataryadan besleneceği belirtilmiş durumda.

Dip not olarak, Moto G5’in 13MP’lik arka ve 5MP’lik ön kameraya da sahip olacağını belirtelim. 16 GB dahili depolama alanına sahip olan telefon az önce de bahsettiğimiz üzere 26 Şubat’ta gerçekleşecek olan MWC 2017’de görücüye çıkacak.

BİR CEVAP BIRAK