PAYLAŞ

Motorola Moto G5, MWC 2017 esnasında piyasaya sürülebilir? İşte Moto G5 çıkış tarihi hakkındaki detaylar.

Moto G5 tanıtılmadan hakkında neredeyse her türlü şeyi biliyoruz. Şimdi de bir İngiliz perakendecinin attığı twitte göre Moto G5, MWC 2017 esnasında piyasaya sürülebilir.

İngiliz perakendeci attığı twitte göre Moto G5 altın ve gri şeklinde iki modelle kullanıcıların karşısına gelecek. Moto G5, 5 inçlik bir ekranın yanında 1080p çözünürlüğe sahip olacak.

Moto G5, gücünü Qualcomm Snapdragon 430 yonga setinden alacak. Android 7.0 Nougat’ı kullanan cihaz 2GB RAM / 16GB depolama alanı ve 3GB RAM / 32GB depolama alanı olmak üzere iki varyasyonla satışa sunulabilir. Çift led bulunan Moto G5’te 13 MP’lik ana kameraya 5 MP’lik ön kamera eşlik edecek.

Avrupa’nın yanı sıra Amerika’da da satışa sunulması beklenen Moto G5 fiyatı hakkında henüz kesinleşmiş bir bilgi ise bulunmuyor.

Bu arada dip not olarak belirtelim. Geçtiğimiz günlerde Motorola, FCC sertifikası almıştı. Bu aldığı sertifika, Amerika pazarında satış yapabileceği anlamına geliyor. Moto G5’in önümüzdeki Mart ayında satışa sunulup sunulmayacağı ise henüz netlik kazanmış değil.

BİR CEVAP BIRAK