PAYLAŞ

Nokia yeni modeli Nokia 150 ile nostalji rüzgarları estiriyor. İşte Nokia 150 özellikleri ve fiyatı.

Nokia markasının kullanma haklarına elinde bulunduran Finlandiyalı şirket HMD Global, Mart ayında gerçekleşecek olan MWC 2017 fuarında birkaç yeni telefon sergilemeyi düşünüyor. MWC 2017 öncesi ısınma turlarına başlayan HMD Global, Nokia logosu altındaki ilk telefonunu satışa sundu.

Yeni Nokia 150 çift sim haznesine sahip olacak. 26 Dolar fiyat etiketine sahip olan Nokia 150, uygun fiyatlı ve dayanıklı olarak nitelendiriliyor. Nokia 150 tanıdık bir ara yüze sahip olacak ve özellikleri de şu şekilde olacak; 2,4inç ekran, fiziksel tuş takımı, Bluetooth, FM radyo, MP3 çalar ve birde MicroSD yuvası.

Nokia 150 ile Yılan Geri Dönüyor!

Nokia 150, microUSB kablosuyla şarj oluyor ve telefonun arkasında da bir VGA kamera ile LED aydınlatma var. Ve en iyi özelliği en sona sakladık. Nokia 150 ile yılan oyunu geri dönüyor 🙂

Ayrıca şunu da belirtelim. Nokia 150’nin şuan ki telefonlara göre muazzam bir pil ömrü var. Pil süresi tek SIM için 31 güne, ikili SIM sürümü için 25 güne kadar konuşma süresi için en fazla 22 saat. Nokia 150 önümüzdeki baharda Avrupa, Asya ve Afrika’da satışa sunulacak.

BİR CEVAP BIRAK