PAYLAŞ

Nokia’nın yeni amiral gemisi Nokia C1 özellikleri ile ilgili önemli detaylar sızdırıldı. İşte Nokia C1 özellikleri ve tasarımı.

Bir zamanların efsanevi cep telefonu markası Nokia, HMD bünyesinde küllerinden doğmaya hazırlanıyor. Daha önceden yapmış olduğumuz haberlerde de bahsettiğimiz üzere, Nokia önümüzdeki Şubat’ta gerçekleşecek olan MWC 2017’de boy gösterecek.

Nokia’nın MWC 2017’de en az 3 yeni model tanıtmasına kesin gözüyle bakılıyor. Bu modellerden birisinin üst segmentte olması beklenirken diğer ikisinin ise orta ve giriş segmentinde olması bekleniyor.

Nokia C1 Özellikleri ile Öne Çıkıyor

Bu üç segment içerisinde en merak edileni ise Nokia C1. Geçtiğimiz gün Nokia C1 özellikleri ile ilgili bazı bilgiler sızdırıldı.

Nokia C1 özellikleri içerisinde en dikkat çeken detay telefonun işlemcisi. Nokia C1 gücünü Qualcomm’un daha gelişim aşamasında bulunan işlemcisi Snapdragon 835’ten alıyor. 4GB RAM bulunan cihazda 3 LED flaşlı 16 MP ana kameraya, 12 MP lik ön kamera eşlik ediyor.

Nokia C1,3210 mAh gücündeki bataryasıyla kullanıcılarına uzun bir pil ömrü vaat ediyor. 32, 64 ve 128 GB’lık 3 farklı versiyonda satışa sunulması beklenen Nokia C1 fiyatı ise henüz netlik kazanmış değil.

BİR CEVAP BIRAK