PAYLAŞ

Nokia’nın 2017’de satışa sunacağı üst düzey akıllı telefonu Nokia P özellikleri ile ön plana çıkıyor. İşte Nokia P özellikleri ve tasarımı hakkındaki detaylar.

Şu aralar akıllı telefon gündeminin en önemli başlıklarından biri, hiç şüphesiz Nokia’nın bu pazara geri dönecek olması.

MWC 2017’de yeni model akıllı telefonlarını duyuracak olan Nokia’nın pazardaki payını hızlı bir şekilde arttırabilmek için agresif (yani ucuz) bir fiyat politikası uygulayacağını, daha önce yaptığımız bir haberde sizlerle paylaşmıştık.

Peki, yeni akıllı telefonlarını pazardaki rakiplerine oranla daha ucuz bir fiyattan satmak isteyen Nokia, teknik özellik anlamında kullanıcılarını ne derece memnun edebilecek?

Nokia P Özellikleri ve Fiyatı ile Dikkat Çekecek!

Geçtiğimiz gün sızdırılan Nokia P özellikleri, bu konuda herhangi bir endişeye gerek olmadığını açıkça ortaya koyuyor. Nokia’nın amiral gemisi modeli olması beklenen Nokia P özellikleri ile şimdiden birçok kullanıcının favorisi olmuş durumda.

Gücünü Qualcomm’un gelişim aşamasındaki üst düzey işlemcisi Snapdragon 835’ten alacak olan Nokia P’de 6GB RAM ve 23 MP Zeiss lensli bir ana kamera bulunacak.

Nokia P tasarımı için de internette bir görsel dolaşmakta. Fakat bu görselin Nokia P’ye mi ait olduğu, yoksa Nokia’nın duyuracağı orta sınıf telefona mı ait olduğu netlik kazanmış değil. Görsellerdeki telefonun 5.2 inçlik bir ekrana sahip olduğu görülüyor. Bu durum görselin, orta sınıf Nokia modeline ait olduğu ihtimalini güçlendirse de, kesinleştiremiyor.

Sonuç olarak MWC 2017, efsaneyi özleyenler için güzel geçeceğe benziyor. Bekleyip göreceğiz.

BİR CEVAP BIRAK