PAYLAŞ

iPhone 8 özellikleri ile ilgili yeni bir iddia daha ortaya atıldı. Bu iddia iPhone 8’in OLED ekrana sahip ilk iPhone olacağı yönündeydi. Kore medyasına yansıyan son haberler de bu iddiaları doğrular nitelikte

Kore basınında yer alan haberde, Apple gelecek yıl piyasaya sürmeyi planladığı iPhone 8 için Samsung’un ekran tedarikçileri Interflex and BH’e sipariş verdi bile ve Samsung Electro-Mechanics de bu ikilinin çalışmasına dahil olacak.

Apple’ın yıl içerisinde 60-70 milyon adet panele ihtiyaç duyacağı ve tüm parçaların Samsung’un Vietnam’daki OLED ekran fabrikasında birleştirilmesinden sonra, iPhone 8’in 2017 yılının ikinci çeyreğinde satışa sunulacağı tahmin ediliyor.

Tabi bunlar şimdiliki söylenti ve dedikodulardan ibaret. Bilindiği üzere daha önce yaptığımız haberlerde de iPhone 8 özellikleri ile ilgili bazı bilgileri sizlerle paylaşmıştık.

iPhone 8‘in OLED ekranla gelmesinin yanı sıra, çerçeve oranının neredeyse sıfıra indirileceği hatta EDGE ekran teknolojisine sahip olacağı da sızdırılan bilgiler arasında.

iPhone 8 özellikleri ile ilgili sızıntıları paylaşmaya devam edeceğiz.

BİR CEVAP BIRAK