PAYLAŞ

OnePlus’ın yeni amiral gemisi modeli OnePlus 3T dün gece resmi olarak tanıtıldı. Tanıtımla birlikte OnePlus 3T fiyatı da ortaya çıkmış oldu. İşte OnePlus 3T özellikleri ve fiyatı.

Dünyanın ilk Snapdragon 821 kullanan akıllı telefonu olarak tanıtılan OnePlus 3T özellikleri ile dikkat çekiyor. Daha önce çeşitli kaynakların sızdırdığı bilgilerle birebir örtüşen özelliklere sahip olan OnePlus 3T, gücünü Qualcomm’un yeni nesil işlemcisi Snapdragon 821’den alacak.

64 ve 128GB’lık iki farklı model seçeneğine sahip olan OnePlus 3T, ön kamera kısmında Sony imzalı 8MP’lik bir mercekten yararlanırken, ana kamera kısmında ise Samsung tarafından geliştirilmiş 16MP’lik kameraya sahip. OnePlus 3T özelliklerine daha detaylı olarak erişmek istiyorsanız aşağıdaki haberimize göz atabilirsiniz.

OnePlus 3T Özellikleri haberimiz için tıklayın

3400mAh gücünde bir pilden beslenen OnePlus 3T özellikleriyle olduğu kadar fiyatıyla da dikkat çekti. Firma tarafından yapılan açıklamada, ilk olarak 22 Kasım’da satışa sunulacak olan OnePlus 3T fiyatının 439 dolar (64GB) olacağı belirtildi.

Cihazın Avrupa’daki satış fiyatı ise 439 Euro olacak. Bakalım OnePlus 3T selefi modellerin yakaladığı satış başarısına ulaşabilecek mi? Bekleyip göreceğiz.

BİR CEVAP BIRAK