PAYLAŞ

Blizzard tarafından geliştirilen popüler FPS oyunu Overwatch 3 gün boyunca ücretsiz olarak oynanabilecek. İşte detaylar.

Bu yılın en popüler oyunlarından biri olan Overwatch, kısa sürede önemli bir oyuncu kitlesine erişmeyi başarmıştı. Oyunun yapımcısı Blizzard, kısa süre önce yaptığı bir açıklamada, Overwatch’ı oynayanların sayısını arttırmak için “Free Trial Week” etkinliği üzerinde çalıştıklarını duyurmuştu.

teknosa_overwatch-1

Overwatch, 21 Kasım’a Kadar Ücretsiz Oynanabilecek!

Blizzard’ın beklenen etkinliği nihayet bugün start aldı. Dileyen oyuncular Overwatch’ı an itibariyle ücretsiz olarak indirip oynayabilecekler. Overwatch 3 gün boyunca PC, PS4 ve Xbox One platformlarında ücretsiz olarak oynanabilecek.

Overwatch’ı ücretsiz oynamak için yapmanız gereken tek şey, oyunun “Free Trial Week” etkinliğine özel 12 GB boyutundaki sürümünü indirerek hesabınızı oluşturmak. Sonrasında ise Overwatch’ı 21 Kasım 23:59’a kadar ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Eğer PC sahibiyseniz oyunu buradan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Dip not olarak belirtelim. İndirme işleminden önce bir Blizzard hesabı açmanız gerekiyor. Eğer hesabınız varsa giriş yapmanız yeterli olacaktır. Şimdiden iyi oyunlar.

BİR CEVAP BIRAK