PAYLAŞ

Sıkı bir oyuncuysanız ve her daim vakit geçirmek için oyun oynamayı tercih ediyorsanız, bu akıllı saat tam size göre diyebiliriz. İşte GameBand özellikleri ve fiyatı.

Son birkaç senede hızla büyüyen akıllı saat pazarına alternatif isimler katılmaya devam ediyor. Şu anda Apple’ın domine ettiği pazara oyun dünyasının dev isimlerinden Atari tarafından destekli yeni bir isim daha katılıyor.

Şu anda bir Kickstarter projesi olan GameBand, oyunculara özel olarak tasarlanan yapısı ile dikkat çekiyor. GameBand özellikleri ile de ön plana çıkan bir akıllı saat. Gücünü Qualcomm’un akıllı saatler için ürettiği Snapdragon Wear 2100’dan alan GangBand, 1.6 inç büyüklüğünde 320×320 piksellik bir AMOLED ekrana sahip.

İki farklı versiyonda satışa sunulacak olan saat içerisinde 20 mini oyun ile birlikte gelecek. Tabi ki baştan belirtmek gerek. Bu oyunların hiç biri telefonunuzda oynayabileceğiniz yapımlar kadar göze hoş gelici değil. Fakat yine de metroda, otobüste ayakta giderken vakit öldürmeye yarayacak yapımlar olduğunu söylemek mümkün.

GameBand fiyatı ile de pazardaki rakiplerinden ayrılıyor. GameBand’in şuanda Kickstarter ön sipariş fiyatı yalnızca 99 dolar. Zira şu aralar birçok akıllı saat fiyatının 1000 TL dolaylarında olduğunu düşündüğümüz zaman GameBand için istenen 99 dolarlık ücretin son derece makul olduğunu söylemek mümkün.

Tabi ki dip not olarak şunu da belirtelim. Malumunuz, her Kickstarter projesinde az da olsa bir risk vardır. Ürün tanıtıldığı gibi olmayabilir ya da elinize geçtiğinde tam sürüm olmayabilir. Yine de karar sizlerin.

BİR CEVAP BIRAK