PAYLAŞ

PlayStation 4 için 7.1 ses sistemini destekleyen yeni bir kulaklık geliyor! İşte PlayStation 4’ün yeni kulaklığı hakkında detaylar.

PlayStation 4 için bugüne kadar çıkan kulaklıklar çoğu PlayStation kullanıcısını memnun etmedi. Sony gibi bir firma için basit ve yetersiz kalan kulaklar için kolları sıvayan Japon teknoloji devi oyuncuları memnun edecek bir kulaklık geliştirdi.

Sony oyuncuları memnun etmek için  “Platinum Wireless Headset” olarak adlandırdığı yeni kulaklığı PlayStation ailesine özel olarak geliştirildi. Platinum Wireless Headset 7.1 virtual surround ses sistemine sahip kulaklık, 3D Audio teknolojisi ile birleşince ortaya inanılmaz bir ses deneyimi çıktı. Counter-Strike: Global Offensive gibi ses olayının son derece önemli olduğu oyunlarda, oyuncuya büyük avantaj sağlayan 7.1 ses sisteminin, PlayStation kullanıcılarına nasıl bir tecrübe yaşatacağını zaman gösterecek.

PlayStation’ın yeni kulaklığı Platinum Wireless Headset fiyatı ise 160 dolar. Platinum Wireless Headset çıkış tarihi ise 12 Ocak 2017 olarak açıklandı.

BİR CEVAP BIRAK