PAYLAŞ

Niantic sözünü tuttu ve Pokemon Go için bir yılbaşı etkinliği başlattı. İşte Pokemon Go yılbaşı etkinliği hakkındaki detaylar.

Niantic söz verdiği Pokemon Go yılbaşı etkinliğinin haberini verdi. Pokemon Go, yılbaşı döneminde oyuncularına yeni yıla daha mutlu girmeleri için bir etkinlik sunacak.

Pokemon Go için 2016 yılının son haftaları baya hareketli geçiyor. İki hafta önce yeni nesil Pokemonların eklendiği oyunun Apple Watch versiyonu da hafta içi yayınlanmıştı. Şimdi de Niantic, Pokemon Go için 25 Aralık’ta başlayıp 3 Ocak’ta bitecek bir yılbaşı etkinliği planlıyor.

25 Aralık – 3 Ocak arasında Pokestop’larda oyunculara her gün ilk Photo Disc çevirmelerinin ardından tek kullanımlık bir kuluçka makinesi armağan edilecek. Bu süre zarfında Pokestoplar’ı ziyaret edenlerin Togepi, Pichu ve Johto benzeri Pokemonların çıktığı yumurtaları bulma şansı artacak.

Pokemon Go Lure Modül Süreleri de Uzuyor

Pokemon Go Yılbaşı Etkinliği kapsamında, 30 Aralık itibari ile Bulbasaur, Ivysaur, Venusaur, Charmander, Charmeleon, Charizard, Squirtle, Wartortle ve Blastoise bulmak daha da kolaylaşacak.

Ayrıca, Lure modüllerinin aktivasyon süresi 30 dakikadan 60 dakikaya çıkacak.

BİR CEVAP BIRAK