PAYLAŞ

Pokemon Go için Aralık ayında yayınlanacağı söylenen devasa güncelleme ile ilgili yeni detaylar ortaya çıktı. İşte ayrıntılar.

Uzun süredir Pokemon Go için Niantic’in devasa bir güncelleme üzerine çalıştığı söylentileri ortalarda dolaşıyordu. Nihai olarak geçtiğimiz günlerde Niantic tarafından yapılan resmi bir açıklamada da bu söylentiler doğrulandı.

Pokemon Go’da bulunan bazı dinamiklerin tamamen değişeceği güncelleme ile oyuna 100 yeni pokemonun da eklenmesi bekleniyor. Niantic, 100 yeni pokemonun eklenip eklenmeyeceği hususunda bir açıklama yapmadı. Fakat sızdırılan bilgiler güncelleme ile 2. nesil pokemonların da oyuna dahil olabileceği yönünde.

Güncelleme ile gelecek olan en büyük yenilik ise Pokemon Go Player vs Player savaşları. Bu güncelleme bilgisi için aşağıdaki habere göz atabilirsiniz.

Pokemon Go Player vs Player Savaşları Haberi için Tıklayın

pokemon-go-7-aralik-guncelleme-1

Artık Bedava Pokestop Bulmak Kolay Değil!

Bu devasa güncelleme ile ilgili geçtiğimiz gün ortaya çıkan bilgi ise pokestop noktaları ve güncellemenin tarihi ile ilgili. Şirkete yakın bir kaynağın sızdırdığı bilgilere göre, Niantic ile Starbucks arasında yapılan bir anlaşmadan ötürü her Starbucks dükkanına bir pokestop yerleştirilecekmiş.

Niantic bununla da kalmayıp, pokestop noktalarını güncelleme yoluna giderek, birçoğunu ortadan kaldıracakmış. Diğer bir değişle, Niantic pokestop noktalarını anlaşmalı olduğu mağaza zincirlerine yerleştirerek, bu işten de para kazanma peşinde diyebiliriz.

Fazladan birkaç poketopu kazanmak için, artık parklarda dolaşmak yerine, Starbucks’a gidip kahve içmeniz yeterli olacak.

Son olarak Pokemon Go güncelleme tarihine de değinelim. Söylentiler Pokemon Go için hazırlanan bu devasa güncellemenin 7 Aralık’ta yayınlanacağı yönünde. Tabi ki Niantic’ten resmi bir açıklama henüz yok. Bekleyip göreceğiz.

BİR CEVAP BIRAK