PAYLAŞ
3d illustration of a glowing blue Qualcomm logo in the window of a generic tablet computer over a gray reflective surface

Dünyanın en önemli yonga seti üreticilerinden Qualcomm, Nokia’nın yeni amiral gemisi modeli Nokia 8 hakkında bazı açıklamalarda bulundu. İşte detaylar.

Geçtiğimiz günlerde bizim de sizlerle paylaştığımız bir haberde, Nokia’nın yeni amiral gemisi modeli Nokia 8’in görüntülendiği iddia edilmişti.

CES 2017’ye ait bir videoda, Nokia 8’in Snapdragon 821 ve Snapdragon 835’li versiyonları karşı karşıya getirilmiş ve kamera performansları öne çıkarılmıştı.

Sızdırılan Telefon Nokia 8 Değil!

Qualcomm geçtiğimiz gün yaptığı resmi açıklamada, videoda bahsi geçen telefonun Nokia 8 olmadığını belirtti. Videoda öne çıkan telefonların, Qualcomm’un yonga setlerini test etmek için tasarladığı telefonlar olduğu açıklandı.

Bahsi geçen haberin ardından Nokia cephesinden ise herhangi bir açıklama gelmemişti. Fakat Qualcomm’un yaptığı bu açıklama ile, sızdırıldığı iddia edilen Nokia 8’in aslında Nokia 8 olmadığını da öğrenmiş olduk.

Şu aşamada Nokia 8’in gizemini hala koruduğunu söylemek de mümkün.

BİR CEVAP BIRAK