PAYLAŞ

Razer yeni projesi oyun için tasarlanmış ilk video projeksiyon sistemi Project Ariana’yı tanıttı. İşte detaylar.

Razer, VR teknolojisi yerine PC kullanıcılarını daha mutlu edecek projeksiyon sistemi olan Project Ariana’yı duyurdu. Razer Chroma tabanlı projeksiyon ile oyun oynama deneyimi başka bir seviyeye ulaşacak. Project Ariana, dünyanın tam 360 derece oyun deneyimi için tasarlanmış ilk video projeksiyon sistemi.

Project Ariana Özellikleri

RGB aydınlatma konseptini oda projeksiyonuna taşıyan aynı zamanda hem görsel efektler hem de aydınlatma sağlayan Project Ariana oyunculara farklı bir evrenin kapılarını açıyor.

Project Ariana oyun deneyimini tüm odaya yaymak için ultra geniş bir balık gözü lensi kullanıyor ve gelişmiş işletim sistemi sayesinde  yüksek çözünürlüklü bir oyun deneyimi sunuyor. Project Ariana oyun içindeki elementlerin ve fiziki çevrenin özelliklerine göre adapte olabiliyor.

Otomatik oda tarama özelliği ile her ortam için kusursuz gösterim sağlayabiliyor.

Project Ariana’nın fiyatı ve çıkış tarihi ise henüz kesinleşmiş değil. Hatırlanacağı üzere daha önce Microsoft’ta Xbox One için benzeri bir sistem üzerinde çalışmış fakat sistemin fazlaca maliyetli olmasından ötürü projeden vazgeçilmişti.

BİR CEVAP BIRAK