PAYLAŞ

2017’ye damga vurması beklenen yapımlardan biri olan Resident Evil 7 için hazırlanmış olan TV reklamı yayınlandı. İşte o etkileyici video!

Yeni oyunuyla özüne döneceğinin sinyallerini veren Resident Evil serisinin, hemen hemen tüm oyun severlerde ayrı bir yeri vardır. Özellikle PlayStation’da oynadığımız o ilk 3 oyunun yeri bambaşkadır.

Gelgelelim Resident Evil serisi 4. oyunuyla bambaşka bir kimliğe bürünmüş ve serinin fanlarından yoğun eleştiriler almıştı. Oyunun korku-survivor tarzından, aksiyon tarzına geçiş yapması, Resident Evil’in çizgisini de bozmuştu.

Capcom, Resident Evil 7 ile özlenilen dinamiklerinin geri döneceğini açıklayarak, serinin fanlarını da sevindirmişti. Nihayetinde Resident Evil 7 için yayınlanan demo ve videolar ile Capcom’un ne denli sözüne sadık olduğunu da görmüştük.

Korku öğelerinin maksimuma çıkarılacağı Resident Evil 7 için geçtiğimiz gün yeni bir video yayınlandı. Resident Evil 7 TV reklamı için hazırlanan bu videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bu kısa videoda bile Resident Evil 7’de bulunan o kasvetli ortamı hissetmeniz mümkün. Bakalım Resident Evil 7 serinin fanları tarafından beğenilecek mi? Bekleyip göreceğiz.

BİR CEVAP BIRAK