PAYLAŞ

Samsung merakla beklenen yeni amiral gemisi modeli Galaxy S8 için, teknoloji severleri üzecek bir açıklamada bulundu. İşte konu ile ilgili detaylar.

Şu aralar teknoloji gündeminin en önemli konularından birisi de Galaxy S8 özellikleri hakkında ortaya atılan iddialar. Hemen hemen hergün Galaxy S8 hakkında yeni bir söylenti ortaya çıkıyor.

Bu zamana kadar Galaxy S8 özellikleri hakkında birçok bilgi sahibi olduk. Telefonun kavisli ekranla geleceği, 8GB RAM’e sahip olacağı, kamera çıkıntısının bulunmayacağı gibisinden birçok teknik ve tasarım özelliği hakkında söylentiler işittik. Bunlardan kaçının doğru olduğuna ilişkin bir öngörümüz ise ne yazık ki yok. İşin kötü yanı ise uzun bir süre de olmayacak gibi görünüyor.

Galaxy S8 MWC 2017’de Yok!

Zira geçtiğimiz gün Samsung’tan yapılan resmi bir açıklamada Galaxy S8 modelinin önümüzdeki Şubat ayının son haftasında Barselona’da gerçekleşecek olan MWC 2017’de tanıtılmayacağı ortaya çıktı.

Diğer bir değişle Samsung, Galaxy S8’i merakla bekleyen fanlarına boşuna beklemeyin MWC’de Galaxy S8 falan yok diye mesaj gönderdi.

Peki Galaxy S8 ne zaman tanıtılacak? Bilindiği üzere Samsung daha önceden yaptığı bir açıklamada Galaxy S8 modelinin Nisan ayının ortalarında satışa sunulmasının planlandığını belirtmişti. Bu durumda telefonun tanıtımı da Mart’ın sonlarında ya da Nisan ayı içerisinde olacaktır. Şimdilik söylentiler ve sızıntılarla idare etmeye devam edeceğiz gibi duruyor. Ne diyelim… Hayırlısı…

BİR CEVAP BIRAK