PAYLAŞ

Samsung geçtiğimiz aylarda 6 GB RAM’li Galaxy C9 Pro(SM-C9000) modelini Çin’de duyurusunu yaptı. Sadece de Çin’de satılan C9 Pro için bugün yeni bir söylenti ortaya atıldı. İşte detaylar.

 

Samsung geçtiğimiz aylarda Çin’de duyurusunu gerçekleştirdiği Galaxy C9 Pro modelini sadece Çin pazarında satışa sunmuştu. Ancak dünya genelinde Galaxy C9 Pro modeline sahip olmak isteyen kullanıcıların hayali yıkılmıştı.
Samsung‘un diğer pazarlarda telefonu serbest bırakmasını bekleyenler için iyi bir haber var; C9 Pro lansmanı yakında gerçekleşebilir. Bunun nedeni Galaxy C9 Pro‘nun uluslararası modeli olan Samsung SM-C900F’in, WiFi Alliance (WFA)‘dan Wi-Fi sertifikası almış olması.

Söylentiler arasında globalde satışa sunulacak Galaxy C9 Pro modeli için Çin’de satılan modeli ile benzediği söyleniyor. Özelliklerden bahsetmek gerekirse 6 inç büyüklüğündeki ekranında Full HD çözünürlük sunan C9 Pro, sahip olduğu gücü Qualcomm‘un Snapdragon 653 işlemcisinden alıyor.

6 GB RAM’e ve 64 GB dahili depolama alanına sahip olan cihazın, hem ön hem de arka tarafında 16 megapiksel çözünürlüğünde bir kamera yer alıyor. 4000 mAh kapasiteli bataryaya sahip.

Samsung Galaxy C9 Pro modelini dünya genelinde ne zaman satışa sunacağı henüz açıklamadı.

BİR CEVAP BIRAK