PAYLAŞ

Yılın sonlarına doğru yaklaştıkça, 2017 yılının bizlere neler getireceğine dair yeni iddiaların sıklığı da artmaya başladı. İşte Samsung Galaxy S8 özellikleri hakkındaki yeni detaylar. Elbette ki Samsung amiral gemisi Galaxy S’i bu yıl da yüzdürmeye devam edecek. Galaxy S8/S8 Edge ilişkin bu sefer sızan bilgiler ise kullanıcıların hoşuna gideceğe benziyor.

Galaxy S6 ile micro SD desteğini terk eden Samsung, gelen tepkiler üzerine Galaxy S7’de bu özelliği geri getirerek doğru bir hamle yapmıştı. Ancak ne olursa olsun, sd card, telefonun kendi hafızası kadar kullanışlı olmuyor.

Bunun bilincinde olan Samsung ise bu sene bir başka hamle yaparak piyasa 256 GB hafızaya sahip Galaxy S8 ve S8 Edge modelleri sunmayı planlıyor. En azıyla gelen iddialar bu yönde. Sızdırılan Galaxy S8 özellikleri elbetteki bu kadarla sınırlı değil.

Galaxy S8, 6GB RAM’le Gelebilir!

Samsung Galaxy S8 özellikleri ile ilgili sızdırılan bir diğer iddia ise telefonun 6 GB Ram’e sahip olacağı. Samsung belli ki bu yılki Note 7 fiyaskosunu unutturmak için oldukça çabalayacak.

Elbette Ram’in sayısından ziyade kullanım performansının önemli olduğu da bir gerçek, ancak Samsung’un Galaxy S8’e, eğer iddia doğruysa, 6 GB Ram koyup da, performans konusunda sorun yaşayan bir ürün piyasaya sunacağını pek de sanmıyorum. Bakalım Samsung 2017 yılında bizi nasıl karşılayacak? Bekleyip göreceğiz.

BİR CEVAP BIRAK