PAYLAŞ

Sızan bilgilere göre Samsung yılın 3. çeyreğinde katlanabilir cihazını piyasaya sunabilir. İşte Samsung’un katlanabilir akıllı telefonu hakkındaki detaylar.

Samsung ve LG arasındaki katlanabilir akıllı telefon rekabeti gün geçtikçe ilginç bir hal alıyor. Samsung’un sızdırılan yeni patenti diğer katlanabilir cihazlardan biraz daha farklı.

Samsung’un Amerikan Patent Ofisine yapılan 9 Haziran 2015 tarihindeki başvurusundan ilginç detaylar ortaya çıktı. Amerika Patent Ofisine; 9,557,771 numaralarıyla, B2 ana başlığı altında açılan patent başvurusunun mimari yapısı da bir hayli ilginç.

Cihazın orta kısmında bulunan mekanik menteşe ile desteklenen akıllı telefonun ekranı içeriye katlanır bir mimariye sahip.

Sızdırılan bilgilere göre Samsung 2017 yılının üçüncü çeyreğinde piyasaya süreceği akıllı telefonun nasıl bir taleple karşılaşacağı merak konusu. Geçen sene yaşadığı Note 7 faciasından sonra Samsung zirveyi Apple’a kaptırmıştı. Bakalım Samsung zirveye tekrardan oturabilecek mi? Bekleyip göreceğiz.

BİR CEVAP BIRAK