PAYLAŞ

Samsung’un uzun süredir üzerinde çalıştığı katlanabilir akıllı telefonu bu ayın sonunda MWC 2017’de görücüye çıkabilir. İşte konu hakkındaki detaylar.

Samsung’un uzun süredir katlanabilir ekrana sahip bir akıllı telefon projesi üzerinde çalıştığı bilinen bir gerçekti. Fakat bu telefon hakkındaki söylentiler, özellikle 2017’de tavan yaptı. Katlanabilir ekranlı akıllı telefon pazarında Samsung’u yalnız bırakmayan LG’de bu konuda birkaç patent alarak, rakibine göz dağı verdi.

Şimdilik ne Samsung’un ne de LG’nin katlanabilir akıllı telefon modeline dair önemli bir bilgi yok. Az buçuk telefonlara ait olduğu iddia edilen, çizimler vb. materyaller internete sızdırılmış olsa da, bu konuda da kesin bir bilgi bulunmuyor.

Geçtiğimiz gün ortaya çıkan bir dedikodu ise katlanabilir ekranlı akıllı telefonları bekleyenleri heyecanlandıracak cinstendi. Söylentilere göre, Galaxy S8 modelini Mart ayının son haftasında tanıtmayı planlayan Samsung, uzun süredir üzerinde çalıştığı katlanabilir ekranlı akıllı telefonunu MWC 2017’de görücüye çıkartacak.

Tabi şu zamana kadar hakkında hiç bir detay sızdırılmayan telefonun tanıtılıp tanıtılmayacağına inanmak da sizlere kalmış. Şahsen bu söylenti bizlere pek de inandırıcı gelmedi. Yine de bekleyip göreceğiz.

BİR CEVAP BIRAK