PAYLAŞ

Samsung Galaxy S8 özellikleri ve S8 Edge özellikleri ile ilgili bilgiler gelmeye devam ediyor. Samsung Galaxy S8 ve S8 edge ile ilgili son çıkan söylentiler!

Samsung, bu sene yaşadığı Galaxy Note 7 faciasından sonra hatasını düzeltmek için zorlu bir sürece girdi. Bunun sürecin ilk adımı olarak Samsung, geçtiğimiz günlerde 8 milyar karşılığında ses teknolojisinin önemli markası Harman’ı satın almıştı. Peki bu satın alım Galaxy S8 özelliklerini nasıl etkileyecek?

İşin aslı Samsung’un yeni Galaxy modellerinde Harman imzalı hoparlörleri kullanmasına kesin gözüyle bakılıyor. İşin asıl soru işareti boyutunu oluşturan kısmı ise bu hoparlörlerden nasıl yararlanılacağı.

Samsung’un yeni gelecek bu hoparlörleri bir sonraki amiral gemisinin neresine yerleştireceği merak ediliyor. HTC One M9 / Nexus 6P modelinde olduğu gibi telefonun ön yüzünde mi kullanacak yoksa iPhone 7 gibi telefonun alt kısmına mı yerleştirecek. İşte asıl önemli nokta burası.

Öte yandan Samsung, her ne kadar Harman‘ı öncelikli olarak araç içi ses teknolojileri için almış olsa da, mobil tarafta da bunu kullanacak olması şaşırtıcı değil. İki hafta önce yapılan basın konferansında Harman’ın yüksek güçlü Sammy modelinin kısa süre sonra raflardaki yerini alacağı belirtilmişti.

Samsung Galaxy S8 ve S8 Edge ile bu hoparlör teknolojisini kullanacağına şu an için kesin gözüyle bakılıyor. Sonuçta yapılan 8 milyarlık yatırımdan faydalanmamak mantıklı değil.

BİR CEVAP BIRAK